Профспілкова організація

Профспілка в університеті

E-mail: profkom_dnu@ukr.net

Голова профспілкової організації – кандидат історичних наук, доцент Сніда Євгеній Олегович. Тел. 374-98-14

Регламент роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 16:30, прийом з особистих питань: понеділок, четвер з 14:00 до 16:30.

Приймальня голови профспілкової організації знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 72, корпус №1, каб. 120. E-mail: snida2017@ukr.net
Заступник голови профспілкової організації: Грабовий Володимир Андрійович. Тел. 374-98-14

Головний бухгалтер профспілкової організації: Туманенко Лариса Іванівна. Тел. 374-98-13

Профбюро

Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

№ з/пПідрозділГолова профбюроРобочий телефон
1.Механіко–математичний факультетБразалук Юлія Володимирівна760-92-07
2.Фізико–технічний факультетПодольчак Сергій Михайлович373-12-72
3.Факультет фізики, електроніки та комп’ютерних системСоколова Наталія Олегівна373-12-63
4.Факультет прикладної математикиКазакова Наталія Леонідівна744-51-18
5.Хімічний факультетЖук Лариса Петрівна776-82-84
6.Біолого-екологічний факультетЗайцева Ірина Олексіївна760-84-38
7.Факультет психології та спеціальної освітиКорнієнко Вікторія Володимирівна745-31-10
8.Факультет суспільних наук та міжнародних відносинЩербак Віктор Михайлович374-98-65
9.Юридичний факультетСачко Олександр Васильович373-12-28
10.Історичний факультетОковита Оксана Василівна374-98-59
11.Факультет української й іноземної філології та мистецтвознавстваРутко Тамара Петрівна374-98-72
12.Факультет економікиЯковенко Алла Миколаївна745-24-50
13.Факультет медичних технологій, діагностики та реабілітаціїПлошинська Анжела Анатоліївна776-82-26
14.Факультет систем і засобів масової комунікаціїМихайлова Алла Анатоліївна373-12-41
15.Адміністративно–господарська частинаРижко Наталія Альбертівна374-98-44
16.Ліцей інформаційних технологій при ДНУТокар Людмила Георгіївна745-41-75
17.Ботанічний садГерман Сергій Леонідович47-43-06
18.Палац культури студентівЗабродня Світлана Валентинівна744-81-37
19.Наукова бібліотекаСтецюк Світлана Іванівна716-82-96
20.Науково-дослідний інститут біологіїХромих Ніна Олександрівна776-83-81
21.УправлінняМаякова Алла Іванівна374-98-22
22.Центри ДНУКозій Людмила Петрівна745-54-23
23.Жовтоводський промисловий коледжВербівська Наталка Валентинівна745-54-23


Склад профспілкового комітету
Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки
Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

1.Сніда Євгеній Олеговичголова профспілкового комітету (за посадою)
2.Грабовий Володимир Андрійовичзаступник голови профспілкового комітету (за посадою)
члени профспілкового комітету
3.Яковенко Алла Миколаївнаголова профбюро факультету економіки
4.Оковита Оксана Василівнаголова профбюро історичного факультету
5.Бразалук Юлія Володимирівнаголова профбюро механіко-математичного факультету
6.Зайцева Ірина Олексіївнаголова профбюро біолого-екологічного факультету
7.Корнієнко Вікторія Володимирівнаголова профбюро факультету психології
8.Козакова Наталія Леонідівнаголова профбюро факультету прикладної математики
9.Михайлова Алла Анатоліївнаголова профбюро факультету систем та засобів масової комунікації
10.Щербак Віктор Михайловичголова профбюро факультету суспільних наук та міжнародних відносин
11.Рутко Тамара Петрівнаголова профбюро факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства
12.Соколова Наталя Олегівнаголова профбюро факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем
13.Подольчак Сергій Михайловичголова профбюро фізико-технічного факультету
14.Жук Лариса Петрівнаголова профбюро хімічного факультету
15.Сачко Олександр Васильовичголова профбюро юридичного факультету
16.Плошинська Анжела Анатоліївнаголова профбюро факультету медичних технологій, діагностики та реабілітації
17.Хромих Ніна Олександрівнаголова профбюро НДІ біології
18.Козій Людмила Петрівнаголова профбюро навчально-методичних центрів
19.Стецюк Світлана Іванівнаголова профбюро наукової бібліотеки
20.Забродня Світлана Валентинівнаголова профбюро палацу культури студентів
21.Герман Сергій Леонідовичголова профбюро ботанічного саду
22.Маякова Алла Іванівнаголова профбюро управління
23.Рижко Наталія Альбертівнаголова профбюро адміністративно-господарської частини
24.Бут Тімур Олександровичст. гр. ГН-16-1, голова Ради студентів ДНУ
25.Коча Вікторія Вікторівнаст. гр. ІІ-17-1, голова Ради студентів студмістечка
26.Поляков Олександр Євгеновичст. гр. ММ-19м-1, голова Ради студентів гурт. № 1
27.Попова Анастасія Валеріївнаст. гр. ІП-17-1, голова Ради студентів гурт. № 2
28.Пєнзєва Анастасія Сергіївнаст. гр.УА-18-5, голова Ради студентів гурт. № 3
29.Боровик Іван Ігоровичст. гр. ББ-18м-1, голова Ради студентів гурт. № 4
30.Коняєва Владислава Олександрівнаст. гр. УА-16-2, голова Ради студентів гурт. № 5
31.Попов Євгеній Юрійовичст. гр.КС-17-1, голова Ради студентів гурт. № 6
32.Павлуцький Руслан Анатолійовичст. гр.ХВ-18м-1, голова Ради студентів гурт. № 7

Постійні комісії
профспілкового комітету
Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

З житлово-побутових
питань
Голова комісії: Грабовий Володимир Андрійович
Секретар комісії: Коча Вікторія Вікторівна (від студентів)
Члени комісії:
Щербак Віктор Михайлович
Рижко Наталія Альбертівна
Герман Сергій Леонідович
Від адміністрації: Тороп Максим Олександрович
З охорони праці
та техніки безпеки
Голова комісії: Жук Лариса ПетрівнаСекретар комісії: Подольчак Сергій МихайловичЧлени комісії:Зайцева Ірина ОлексіївнаВід студентів: Поляков Олександр ЄвгеновичВід адміністрації: Ляшкевич Людмила Володимирівна
Регламентна комісіяГолова комісії: Оковита Оксана Іванівна
Секретар комісії: Маякова Алла Іванівна
Члени комісії:
Сніда Євгеній Олегович
Стецюк Світлана Іванівна
Від студентів: Попова Анастасія Валеріївна
З соціально-
економічних питань
Голова комісії: Корнієнко Вікторія Володимирівна
Секретар комісії: Яковенко Алла Миколаївна
Члени комісії:
Козакова Наталія Леонідівна
Від студентів: Ан Кирил Вікторович
Від адміністрації: Верба Ольга Віталіївна
З культурно-масової
та спортивної роботи
Голова комісії: Плошинська Анжела Анатоліївна
Секретар комісії: Пєнзєва Анастасія Сергіївна (від студентів)
Забродня Світлана Валентинівна
Козій Людмила Петрівна
Від адміністрації: Рудковська Оксана Володимирівна,
Дідковський Олександр Петрович
З контролю за
виконанням
колективного
договору та 
правового захисту
Голова комісії: Сачко Олександр Васильович
Секретар комісії: Михайлова Алла Анатоліївна
Члени комісії:
Бразалук Юлія Володимирівна
Хромих Ніна Олександрівна
Від студентів: Попов Євгеній Юрійович
Від адміністрації: Глуговський Едуард Михайлович
З оздоровленняГолова комісії: Рутко Тамара Петрівна
Секретар комісії: Коняєва Владислава Олександрівна (від студентів)
Члени комісії:
Соколова Наталя Олегівна
Від студентів: Коняєва Владислава Олександрівна
Від адміністрації: Полішко Олексій Миколайович

Положення про об’єднану профспілкову організацію працівників освіти і науки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
Положення про оплату праці працівників профспілкової організації
Положення про порядок надання матеріальної допомоги членам профспілки
Положення про порядок преміювання
Положення про службові відрядження працівників профспілкової організації
Положення про постійні комісії профкому
Інструкція з ведення діловодства у профспілковій організації
Положення про порядок обліку печаток і штампів
Заява про надання матеріальної допомоги та заохочення